Wykaz dyżurów nauczycieli w ZSP im. S.Staszica 2017/2018
l.p. Nazwisko i imię nauczyciela Termin Miejsce dyżuru/nr sali
1 Hopfinger Michał poniedziałek i piątek
1100 – 1200
gabinet dyrektora
2 Traczyk Wioletta od poniedziałku do piątku w godzinach 1200 – 1430 gabinet wicedyrektora
3 Stachnik Aleksandra
pedagog szkolny
poniedziałek 800-1430
wtorek 900-1420, 1420-1630 (dla rodziców)
środa 800-930 (dla rodziców), 930-1430
czwartek 830-1330
piątek 830-1130
gabinet pedagoga
4 Kinderman Grażyna
kierownik szkolenia praktycznego
środa 1030 – 1130 IIp. (kierownik praktyk)
5 Banaszak Dorota poniedziałek 945 – 1030 pokój nauczycielski
6 Benenowski Piotr środa 1050 – 1135 pokój nauczycielski
7 Betscher Dariusz piątek 800 – 845 pokój nauczycielski
8 Betscher Joanna czwartek 1150 – 1230 pokój nauczycielski
9 Borowczyk-Sobczak Tatiana wtorek 730 – 800 pokój nauczycielski
10 Borus Krzysztof czwartek 935 – 1030 pokój nauczycielski
11 Bzdawka Tomasz poniedziałek 1345 – 1425 pokój nauczycielski
12 Chmielewski Sławomir wtorek 845 – 935 pokój nauczycielski
13 Daniel Maciej poniedziałek 945 – 1030 pokój nauczycielski
14 Daniel Monika czwartek 935 – 1030 pokój nauczycielski
15 Dobosz Krzysztof poniedziałek 1420 – 1600 pokój nauczycielski
16 Fedec Małgorzata piątek 850 – 930 pokój nauczycielski
17 Frąckowiak Marek wtorek 1425 – 1510 pokój n-ski, sala nr 20
18 Gapińska Magdalena wtorek 900-935 pokój nauczycielski
19 Gryko Jolanta poniedziałek 945 – 1030 pokój nauczycielski
20 Hopfinger Tomasz środa 945 – 1030 pokój nauczycielski
21 Jakóbczyk Czesław piątek 1030 – 1115 pokój nauczycielski
22 Jamnik-Bojewska Justyna wtorek 1055 – 1135 pokój nauczycielski
23 Januszewska Dorota czwartek 1145 – 1230 pokój nauczycielski
24 Jaskólska Grażyna czwartek 1000 – 1050 sala gimnastyczna
25 Kowalski Tomasz środa 1050 – 1135 pokój nauczycielski
26 Lizak Karol czwartek 1050 – 1135 pokój nauczycielski
27 Malikowski Dariusz czwartek 1430 – 1530 sala gimnastyczna
28 Matczak Ireneusz czwartek 850 – 935 pokój nauczycielski
29 Meliński Tomasz środa 1030 – 1145 pokój nauczycielski
30 Michalska Agnieszka poniedziałek 1420 – 1500 pokój nauczycielski
31 Narożna Justyna środa 945 – 1030 pokój nauczycielski
32 Otrembska Anna pon., wtorek 1030 – 1050 pokój nauczycielski
33 Pilarska Monika wtorek 945 – 1030 pokój nauczycielski
34 Popowski Rafał wtorek 1050 – 1135 pokój nauczycielski
35 Rotkiewicz Agnieszka środa 1050 – 1135 pokój nauczycielski
36 Rydzyńska Monika czwartek 1050 – 1135 pokój nauczycielski
37 Stachowski Michał poniedziałek 850 – 935 sala gimnastyczna
38 Szamara Emilia piątek 1420 – 1510 pokój nauczycielski
39 Szarszewski Witold środa 1050 – 1135 pokój nauczycielski
40 Tomczak Marzena piątek 945 – 1030 pokój nauczycielski
41 Tyborski Wojciech środa 850 – 935 pokój nauczycielski
42 Welker Ewa środa 1050 – 1135 sala gimnastyczna
43 Wybrańska Aleksandra
44 Zawartowski Michał piątek 1425 – 1510 sala gimnastyczna