Dzień: 06.02.2018 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Gryko Jolanta 2E|2 Systemy operacyjne Uczniowie przychodzą później
2 Gryko Jolanta 3E|1 Systemy baz danych Uczniowie przychodzą później
3 Gryko Jolanta 2E|1 administracja sieciowymi systemami komputerowymi Daniel Maciej
4 Gryko Jolanta 3E|2 Programowanie aplikacji internetowych Otrembska Anna
5 Gryko Jolanta 3E|2 Programowanie aplikacji internetowych Otrembska Anna
Dzień: 06.02.2018 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Hopfinger Michał 1C Działalność przedsiębiorstwa 20 Uczniowie przychodzą później
2 Hopfinger Michał 1C Działalność przedsiębiorstwa 20 Uczniowie przychodzą później
Dzień: 06.02.2018 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Lizak Karol 3B|t.obsłutur działalność gospodarcza w reklamie Benenowski Piotr
5 Lizak Karol 1B|t.obsłutur Język angielski Rydzyńska Monika
7 Lizak Karol 3B|t.obsłutur organizacja i techniki reklamy Benenowski Piotr
Dzień: 06.02.2018 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Malikowski Dariusz 3E|1 Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
2 Malikowski Dariusz 3A|2 Wychowanie fizyczne Welker Ewa
3 Malikowski Dariusz 4A|CH Wychowanie fizyczne Welker Ewa
Dzień: 01.02.2018 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Chmielewski Sławomir 2D|t.org.rekl Biblioteka Poskrop Agnieszka
6 Chmielewski Sławomir 1B|t.org.rekl obsługa turystyczna Lizak Karol
7 Chmielewski Sławomir 3B|t.org.rekl projektowanie kampanii reklamowej Uczniowie zwolnieni do domu
8 Chmielewski Sławomir 2D|t.org.rekl Informatyka rozszerzona Uczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 01.02.2018 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Daniel Maciej 2E|2 Sieci komputerowe Matczak Ireneusz
4 Daniel Maciej 2E|2 Sieci komputerowe Matczak Ireneusz
5 Daniel Maciej 2E|1 Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej Matczak Ireneusz
6 Daniel Maciej 2E|1 Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej Matczak Ireneusz
7 Daniel Maciej 1E Zajęcia z wychowawcą 14 Uczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 01.02.2018 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Januszewska Dorota 1D lekcja z pedagogiem 15 Stachnik Aleksandra
3 Januszewska Dorota 4E Biblioteka Poskrop Agnieszka
4 Januszewska Dorota 2B podstawy działalności gospodarczej w turystyce Lizak Karol za l.7
5 Januszewska Dorota 4E Matematyka Uczniowie zwolnieni do domu
6 Januszewska Dorota 4A Biblioteka Poskrop Agnieszka
7 Januszewska Dorota 1B Religia Zawartowski Michał za .8
Dzień: 01.02.2018 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Michalska Agnieszka 3B Matematyka Uczniowie przychodzą później
2 Michalska Agnieszka 3B|t.org.rekl podstawy działalności gospodarczej w turystyce Lizak Karol
3 Michalska Agnieszka 4D lekcja z pedagogiem 11 Stachnik Aleksandra
Dzień: 01.02.2018 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Rotkiewicz Agnieszka 3D Obsługa klientów Uczniowie przychodzą później
2 Rotkiewicz Agnieszka 1B|t.org.rekl Podstawy turystyki Tyborski Wojciech
4 Rotkiewicz Agnieszka 2D|t.hand. organizacja sprzedaży reklamy Benenowski Piotr
5 Rotkiewicz Agnieszka 2D|t.hand. Biblioteka Poskrop Agnieszka
6 Rotkiewicz Agnieszka 2C lekcja z pedagogiem Stachnik Aleksandra
7 Rotkiewicz Agnieszka 3D Marketing w działalności handlowej Uczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 01.02.2018 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Hopfinger Michał 1C Działalność przedsiębiorstwa Uczniowie przychodzą później
2 Hopfinger Michał 1C Działalność przedsiębiorstwa Uczniowie przychodzą później
3 Hopfinger Michał 2D|t.hand. organizacja sprzedaży reklamy Benenowski Piotr

30.01.2018 (Wt) – 30.01.2018 (Wt)

Dzień: 30.01.2018 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Chmielewski Sławomir 3B|t.org.rekl Język angielski Betscher Joanna
3 Chmielewski Sławomir 1A|1 Język angielski Zaroda Tomasz
5 Chmielewski Sławomir 3B|t.org.rekl organizacja imprez i usług turystycznych Tyborski Wojciech
6 Chmielewski Sławomir 2D|t.org.rekl Informatyka rozszerzona Uczniowie zwolnieni do domu
7 Chmielewski Sławomir 2D|t.org.rekl projektowanie kampanii reklamowej Uczniowie zwolnieni do domu
8 Chmielewski Sławomir 1D Informatyka Uczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 30.01.2018 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Januszewska Dorota 2B Matematyka Uczniowie przychodzą później
2 Januszewska Dorota 4A Biblioteka Poskrop Agnieszka
3 Januszewska Dorota 1B Biblioteka Poskrop Agnieszka
5 Januszewska Dorota 2E administracja sieciowymi systemami komputerowymi Daniel Maciej grupa za l.7
6 Januszewska Dorota 1D Biblioteka Poskrop Agnieszka
Dzień: 30.01.2018 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Hopfinger Michał 1C Działalność przedsiębiorstwa 20 Uczniowie przychodzą później
2 Hopfinger Michał 1C Działalność przedsiębiorstwa 20 Uczniowie przychodzą później