Rok szkolny 2018/2019

Zastępstwa

18.09.2018, wtorek

klasa godzina lekcyjna zmiany nauczyciel odpowiedzialny za uczniów

1c 8 Klasa zwolniona – przeniesienie zajęć na 20.09 lekcję 8
1d 2 lekcja z pedagogiem Kinga Mrotek
1d tor 6 grupa zwolniona -
1e 2 zastępstwo – podstawy przedsiębiorczości (przeniesienie z 20.09 lekcji 8) Małgorzata Fedec
2a 3 zastępstwo – organizacja prac magazynowych (przeniesienie Igr z lekcji 6, IIgr z lekcji 1) Tomasz Hopfinger
4 zastępstwo – gospodarka magazynowa (przeniesienie z 20.09. lekcji 1) Elżbieta Łochocka
6 grupa I zwolniona -
2c 4 Zastępstwo – działalność przedsiębiorstwa (przeniesienie z lekcji 7) Michał Hopfinger
4c 3 lekcja z pedagogiem Kinga Mrotek
4d 4 lekcja biblioteczna Agnieszka Poskrop
5 zastępstwo – symulacyjna firma handlowa (przeniesienie z lekcji 6) Michał Hopfinger


Zastępstwa

17.09.2018, poniedziałek

klasa godzina lekcyjna zmiany nauczyciel odpowiedzialny za uczniów

1a 2 łączenie grup – j. angielski s. 4 Joanna Betscher
7 lekcja biblioteczna Agnieszka Poskrop
1c 4 zastępstwo – przedsiębiorca
w gospodarce rynkowej (przeniesienie
z 18.09. wtorku lekcji 1)
Grażyna Kinderman
1e 2 lekcja biblioteczna Agnieszka Poskrop
6 grupa I  zwolniona -
2b tor 3 Zastępstwo – org. sprzedaży reklamy (przeniesienie z lekcji 1) Piotr Benenowski
4 Zastępstwo – org. sprzedaży reklamy (przeniesienie z lekcji 2) Piotr Benenowski
2b 5 łączenie grup – j. angielski s. 12 Tomasz Zaroda
8 klasa zwolniona -
3a 1 klasa zwolniona -
3b 3 zastępstwo – religia s.38 (przeniesienie z 20.09. czwartku lekcji 8) Tomasz Meliński
4a 2 lekcja biblioteczna Agnieszka Poskrop
4c 4 zastępstwo – j. niemiecki s.11 (przeniesienie z 18.09. wtorku lekcji 1) Dariusz Jan Betscher
5 zastępstwo – geografia  (przeniesienie
z lekcji 8)
Tatiana Borowczyk – Sobczak
4d 3 zastępstwo – j. angielski (przeniesienie z 19.09. środy lekcji 1) Rafał Popowski


Zastępstwa

14.09.2018, piątek

klasa godzina lekcyjna zmiany nauczyciel odpowiedzialny za uczniów

1b 2 zastępstwo – matematyka (przeniesienie z lekcji 7) Jan Śmigel
1e 2 łączenie grup – informatyka Jolanta Gryko
5 łączenie grup –  j. angielski Monika Rydzyńska
2b tor 3 łączenie grup – geografia Tatiana Borowczyk – Sobczak
2b tot 4 lekcja biblioteczna Agnieszka Poskrop
2c 4 zastępstwo Emilia Szamara
5 lekcja biblioteczna Agnieszka Poskrop
8 klasa zwolniona -
2e 1 zastępstwo Emilia Szamara
3e 2 zastępstwo – witryny i aplikacje internetowe (przeniesienie z lekcji 7) Anna Otrembska
4a 1 II grupa zwolniona -
4b tot 1 grupa zwolniona -  przeniesienie na  18.09. lekcję  0) -
4b tor 1 grupa zwolniona -
4b tot 2 grupa zwolniona -  przeniesienie na 20.09.  lekcję 0) -
4b tor 3 łączenie grup – j. niemiecki Justyna Jamnik – Bojewska
4b 4 lekcja z pedagogiem Joanna Kaczmarek
4b tot 6,7 grupa zwolniona -
4 c 2 zastępstwo Emilia Szamara
4d 4 zastępstwo – matematyka Dorota Januszewska
4e 6 I grupa zwolniona -


Zastępstwa

12.09.2018, środa

klasa godzina lekcyjna zmiany nauczyciel odpowiedzialny za uczniów

1a 3 łączenie grup – j. angielski Monika Rydzyńska
1c 4 zastępstwo – działalność przedsiębiorstwa

(przeniesienie z czwartku 13.09. lekcji 7)

Michał Hopfinger
5 lekcja biblioteczna Agnieszka Poskrop
2a Igr 5 łączenie grup – procesy magazynowe Tomasz Kowalski
2b tor 3 zastępstwo – sprzedaż
w reklamie

(przeniesienie z czwartku 13.09 lekcji 1)

Piotr Benenowski
7 grupa zwolniona -
2c 2 zwolniona -
4 zastępstwo – przedsiębiorca
w gospodarce rynkowej (przeniesienie z lekcji 1)
Grażyna Kinderman
6 lekcja biblioteczna Agnieszka Poskrop
2d 1 zwolniona -
3c 1 zwolniona -
7 Zwolniona -
4c 2 zwolniona -
3 zwolniona -
4 zastępstwo – j. polski (przeniesienie z czwartku lekcji 7) Wioletta Traczyk
4e 5 zastępstwo  – matematyka (przeniesienie z piątku lekcji 7) Dorota Banaszak
6 łączenie grup – j. angielski Monika Rydzyńska


Zastępstwa

11.09.2018, wtorek

klasa godzina lekcyjna zmiany nauczyciel odpowiedzialny za uczniów

1d tor 6 łączenie grup – j. niemiecki Justyna Jamnik Bojewska
2c 4 zastępstwo Paweł Gorecki
4c 3 zastępstwo Paweł Gorecki
4d 5 zastępstwo – wf

(przeniesienie z piątku 14.09 lekcji 6 )

Ewa Welker


Zastępstwa

10.09.2018, poniedziałek

klasa godzina lekcyjna zmiany nauczyciel odpowiedzialny za uczniów

1a 2 łączenie grup – j. angielski Joanna Betscher
1d 7 Zastępstwo – informatyka (przeniesienie z 8 lekcji) Sławomir Chmielewski
1e 6 łączenie grup – j. angielski Monika Rydzyńska
2b tor 3 zastępstwo – organizacja i techniki reklamy (przeniesienie z 2 lekcji) Piotr Benenowski
2b tor 4 zastępstwo – organizacja sprzedaży reklamy (przeniesienie z 1 lekcji) Piotr Benenowski
2b tot 5 łączenie grup – j. angielski Tomasz Zaroda
2b 8 Klasa zwolniona -
4c 4 zastępstwo – his (przeniesienie z piątku 14.09. z lekcji 1) Krzysztof Borus
4c 5 lekcja biblioteczna Agnieszka Poskrop