Archiwum dla: Styczeń, 2013

STUDNIÓWKA

film1

film 2

film 3

Filmy i zdjęcia zamieszczone zostały na portalu NAKLO24.pl

Komentarze są wyłączone więcej...

Mecz na szczycie dla VVS Staszica.

W dniu 08.01.2013 drużyna szkolna Staszica udała się do Bydgoszczy na kolejny pojedynek w II lidze ALS. Tym razem na drodze stanął bardzo wymagający rywal, który na chwilę obecną zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Mimo złego początku nakielanie potrafili się podnieść i nawiązali walkę, zdobywając punkt za punktem. Trzeci set okazał się wówczas przełomowym, gdyż od tego momentu to przyjezdni nadawali rytm gry. Stara maksyma siatkarska mówi, że „ kto nie wygrywa 3: 0 ten przegrywa 3: 2” Słowa te znalazły odzwierciedlenie, ponieważ VVS po dwóch przegranych setach, odrodził się i wygrał całe zawody, ogrywając tym samym SBS Bydgoszcz. To był wyczerpujący pojedynek, gdyż parę godz., wcześniej ta sama drużyna rozgrywała zawody szkolne o wejście do finałów powiatu nakielskiego.
SBS Bydgoszcz – VVS Staszic 2: 3 (26; 24, 25; 22, 21 ; 25, 23 ; 25, 13 ; 15 )
DRUŻYNA VVS STASZIC WYSTĄPIŁA W NASTĘPUJĄCYM SKŁADZIE: RUCIŃSKI ROBERT, WNUK WALDEMAR, CHMARA PATRYK, CHMURA DAWID, KELM ADAM, KSOBIECH BARTOSZ, OKPISZ MATEUSZ, OPIEKUNEM JEST p. DARIUSZ MALIKOWSKI

Komentarze są wyłączone więcej...

Zawody okręgowe Olimpiady Bankowej

Dnia 4 stycznia 2013 r. odbyły się w Gnieźnie zawody okręgowe Olimpiady Bankowej. Brało w nich udział 99 uczestników, w tym 4  naszych uczniów:  Kamila Koniec kl. IId, Aleksandra Tonderys kl. IIc,  Paulina Jagodzińska kl. IIc oraz Filip Kowalski kl.II c. Przewodniczący  komitetu okręgowego Olimpiady Bakowej pogratulował uczniom uzyskania wysokiego wyniku w I etapie, który pozwolił im na zakwalifikowanie się do  zawodów okręgowych. W Gnieźnie rywalizowali najlepsi uczniowie z czterech województw: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Ogółem w Polsce, w 4 okręgach:  gdańskim, warszawskim, krakowskim i gnieźnieńskim brało udział  600 uczestników.

Opiekunem uczniów była  p. Grażyna Kinderman.

Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów olimpijskich.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Administracja: M D