Archiwum dla: Luty, 2014

DRZWI OTWARTE SZKOŁY – 29 MARCA 2014.

29 MARCA (SOBOTA)  W GODZ. 9-14

ORGANIZUJEMY

DRZWI OTWARTE SZKOŁY.

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej szkoły.

Komentarze są wyłączone więcej...

IV Targi Pracy i Przedsiębiorczości – 2 kwietnia 2014 r. godz. 09:30 – 13:00

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Projekt pn. “ Szkoła zawodowa świadomym wyborem ” Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Szanowny Wystawco,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w IV Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się  2 kwietnia br., w godz. 9:30 – 13:00, w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica   w Nakle nad Notecią.

Ideą przewodnią targów jest promocja firm tworzących miejsca zatrudnienia i udzielenie im kompleksowej pomocy w znalezieniu najlepszych pracowników.

Targi będą również miejscem promowania przedsiębiorczości wśród osób poszukujących nowych ścieżek rozwoju zawodowego, poprzez pokazanie możliwości wsparcia ze strony różnych partnerów rynku pracy.

Dotychczasowe doświadczenia i analiza lokalnego rynku pracy pozwalają przypuszczać, że IV Targi Pracy  i Przedsiębiorczości zgromadzą wielu odwiedzających. Chcemy podczas Targów stworzyć wszystkim wystawcom  jak najlepsze warunki do przeprowadzenia profesjonalnego naboru przyszłych pracowników.

Realizując, Państwa potrzeby rekrutacyjne, dokonaliśmy starannego wyboru partnerów medialnych  i zaplanowaliśmy różne kanały dystrybucji informacji o targach. Jesteśmy przekonani, że udział Państwa firmy znakomicie podniesie prestiż i rangę targów.

Udział w targach jest bezpłatny!!!

Wraz z listem przekazujemy Państwu druk POTWIERDZENIA BEZPŁATNEGO UDZIAŁU   W IV TARGACH PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI zawierający ofertę targową oraz propozycję wpisu   do OFICJALNEGO KATALOGU tychże, który będzie dystrybuowany przez cały czas ich trwania.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przesłanymi materiałami, wypełnienie ich i przesłanie pod wskazany  na druku adres, jednak nie później niż do dnia 31 marca 2014 r. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa   na IV Targach Pracy i Przedsiębiorczości.

Oficjalne strony IV Targów Pracy i Przedsiębiorczości : www.pupnaklo.pl, www.powiat-nakielski.pl

ZAŁĄCZNIKI :

- POTWIERDZENIE BEZPŁATNEGO UDZIAŁU W IV TARGACH PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

- INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Komentarze są wyłączone więcej...

2d na lodowisku

W czwartek 20 lutego br. klasa 2d wraz z opiekunami skorzystała ze sztucznego lodowiska, które znajduje się w pobliżu naszej szkoły. Mimo dodatniej temperatury i gorącej atmosfery lód się nie roztopił, a uczniowie mieli możliwość rekreacji z łyżwami na nogach.

Zachęcamy pozostałych uczniów i nauczycieli z naszej szkoły do korzystania z lodowiska.

.

.

Komentarze są wyłączone więcej...

Staszic promuje się w Wyrzysku.

Dnia 22 lutego 2014 roku uczennice ZSP im. Stanisława Staszica : Justyna Dura, Klaudia Gajewska oraz Daria Olszewska wraz z opiekunami p. Maciejem Danielem i Pawłem Goreckim promowały szkołę w Gimnazjum w Wyrzysku. Uczennice i opiekunowie przedstawili gimnazjalistom ofertę edukacyjną naszej szkoły na rok szkolny 2014/2015.

W Wyrzysku oprócz ZSP im. Stanisława Staszica promowały się rówinież inne szkoły ponadgimnazjalne z powiatu nakielskiego i pilskiego.

Gimnazjaliści z Wyrzyska i Osieka pod opieką wychowawców uczestniczyli w spotkaniach   od 9.00 do 12.30.

Uczniowie jak i nauczyciele zadawali pytania dotyczące warunków rekrutacji, na które odpowiadali wyczerpująco p. Maciej Daniel i p. Paweł Gorecki.

Do uczennic zaś, skierowane były pytania o przedmioty na poszczególnych kierunkach oraz  o  zasady obowiązujące w szkole.

(czytaj dalej…)„Dzieje Nakła nad Notecią” – konkurs wiedzy o historii miasta

20 stycznia 2014 r. upłynęła kolejna rocznica powrotu Nakła nad Notecią do odrodzonej po latach zaborów Rzeczypospolitej. W naszej szkole z okazji tego wydarzenia co roku odbywa się konkurs wiedzy historycznej o dziejach naszego miasta i okolic. Uczestniczą w nim drużyny wystawione przez klasy II. Tak też  było i w tym roku.  30 stycznia 2014 r. z pytaniami zmierzyli się uczniowie z klasy II a, II c, II d i II e. Zabrakło uczniów z klasy II b. Walka była wyrównana, a różnice      w zdobytych punktach niewielkie. Największą wiedzą wykazali się przedstawiciele klasy II a i zajęli      w konkursie pierwsze miejsce. Klasę reprezentowały Dominika Daroń, Ilona Konopka i Oliwia Zamroczyńska. O drugą lokatę trzeba było rozegrać dogrywkę. W niej lepsi byli uczniowie z klasy II e    i to im przypadła druga pozycja. Wyprzedzili uczniów z klasy II d ( trzecie miejsce). Na czwartym stopniu znaleźli się przedstawiciele klasy II c. Poziom zawodów był wysoki. Uczniom gratulujemy zajętych miejsc, a także wiedzy.

Konkurs przygotowali nauczyciele historii mgr Krzysztof Borus i mgr Witold Szarszewski. Wspomagały ich uczennice z klasy II a Magdalena Wojciechowska i Klaudia Jeżewska, które zawody poprowadziły.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.” – obchody święta patrona szkoły Stanisława Staszica.

Dnia 30 stycznia 2014 r. odbył się w naszej szkole turniej wiedzyo życiu i działalności patrona szkoły Stanisława Staszica. Uczestniczyły w nim  trzyosobowe drużyny z klas pierwszych. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą. Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie, po dziesięciu rundach pytań najlepsza okazała się ekipa z klasy  I b. Drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy I d, a trzecie z klasy I a. Czwarty był  zespól z klasy I c, a piątą lokatę uzyskali uczniowie z klasy I e.

Turniej przygotowali nauczyciele historii mgr Krzysztof Borus i mgr Witold Szarszewski. Zawody poprowadziła uczennica Magdalena Wojciechowska z klasy II a. Punkty zapisywała i podliczała uczennica Klaudia Jeżewska również z klasy II a.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Podziękowali rodzicom

30 stycznia w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle już po raz dziewiąty zorganizowany został koncert dla rodziców uczniów wyróżniających się w różnych aspektach życia szkoły.

Pełna relacja na www.naklo24.pl

Komentarze są wyłączone więcej...

Administracja: M D