Archiwum dla: Sierpień, 2016

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 ODBĘDZIE SIĘ

1 WRZEŚNIA O GODZ. 9.30 W HALI SPORTOWEJ.

Komentarze są wyłączone więcej...

Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

Termin ogłaszania wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie – sesja czerwcowa 2016 r.: 26 sierpnia 2016 r od godz. 11.00.

Uczniowie klas 2 i 3 technikum otrzymają zaświadczenia potwierdzające kwalifikacje w zawodzie od wychowawców klas.

Komentarze są wyłączone więcej...

Uznanie dla projektów graficznych ucznia naszej szkoły.

Uczeń klasy informatycznej ZSP im. S. Staszica, Hubert Kuliberda przygotował kilka propozycji graficznych, z których jedno już stanowi oficjalne logo Toruńskiego Centrum Informacji Seniora.; http://senior-torun.pl/. Huber jest także wolontariuszem Fundacji, której Prezesem Zarządu jest p. Gorecki. Gratulujemy.

Komentarze są wyłączone więcej...

Udany wyjazd naszej młodzieży do Trójmiasta

Dnia 30.07  młodzież naszej szkoły wraz z opiekunem p. Joanną Betscher udała się do Trójmiasta na wycieczkę, która była trzecim, zaraz po wystawieniu sztuki ”Makbet” w języku angielskim oraz wystawie plastycznej, elementem projektu realizowanym przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Po jakże zabawnej podróży pociągiem, gdzie graliśmy w wiele ciekawych gier dotarliśmy  do Gdyni. Zakwaterowaliśmy się w schronisku młodzieżowym i ruszyliśmy na  Jarmark św. Dominika w Gdańsku. Kiedy już  znudziło nam się chodzenie po straganach i kupowanie pamiątek, mieliśmy okazję zagrać na największym bębnie na świecie. Po obiedzie został nam ostatni element programu przewidziany na ten dzień, czyli spektakl teatralny ”Macbeth”, który jak się okazało został przedstawiony w bardzo ciekawy sposób, ponieważ nie na co dzień rolę głównego bohatera odgrywa butelka płynu
do spryskiwaczy.  Przed powrotem do schroniska zrobiliśmy jeszcze zakupy na kolacje
i  śniadanie, a już na miejscu odegraliśmy chyba najdłuższą na świecie rozgrywkę w „Makao”.

Drugi dzień rozpoczęliśmy od wspaniałego śniadania, przygotowanego przez męską część uczestników wycieczki, a następnie znów udaliśmy się do Gdańska, tym razem zwiedzić
z przewodnikiem Europejskie Centrum Solidarności oraz zabytki Gdańska. Po kilku godzinach zwiedzania, zjedzeniu obiadu i ponownym zrobieniu zakupów udaliśmy się do schroniska, gdzie długi czas graliśmy w ciekawą grę, która pozwoliła wszystkim członkom grupy teatralnej lepiej się poznać.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Administracja: M D