Archiwum dla: Wrzesień, 2016

Rajd rowerowy

      W poprzedni weekend odbył się dwudniowy rajd rowerowy, w którym udział wzięli uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu gminy Nakło nad Notecią (Gimnazjum w Występie, Gimnazjum nr 3 i 4 oraz ZSP im. S.Staszica w Nakle nad Notecią). Rajd był czwartym elementem projektu Fundacji Staszica „4SP vs.PS4 – four sports passions”, który został dofinansowany ze środków Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

II C sprząta świat w kajakach!

      Dnia 16. września uczniowie klasy II c wzięli udział w spływie kajakowym na odcinku Chobielin-Nakło. Spływ odbył się dzięki uprzejmości Referatu Turystyki  Sportu Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią, które udostępniło nieodpłatnie sprzęt kajakowy oraz Kcyńskich Klimków – Koła Turystów Górskich – którzy poprowadzili spływ nieodpłatnie. Klasową przygodę z kajakiem udało połączyć się z tegoroczną Akcją Sprzątania Świata, która miała miejsce w dniach 16 – 18 września na terenie całego kraju. (czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Zapisy na wyjazd studyjny do Łodzi i Tuszyna

        W ramach projektu “Przedsiębiorczość bez granic ”, wspieranego przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, organizowany jest wyjazd studyjny do Łodzi i Tuszyna. W Tuszynie znajduje się największy rynek hurtowy.

Wyjazd odbędzie się w dniach  18- 18.10 .2016 r. ( 2 dni)

Koszt wyjazdu studyjnego   – 55 zł.

Szczegółowe informacje i zapisy – p. Grażyna Kinderman, sala nr 17

Komentarze są wyłączone więcej...

Pierwsza akcja oddawania krwi za nami !

      Nowy rok szkolny i pierwsza akcja oddawania krwi za nami.. Jak zwykle młodzież naszej szkoły nie zawiodła. W poniedziałek do grona niosących bezinteresowną pomoc dołączyli kolejni krwiodawcy. Wśród nich osoby, które oddały krew po raz pierwszy w życiu. Kolejna akcja w grudniu. Zapraszamy chętne osoby do przyłączenia się do naszego szkolnego klubu. Dziękuję wszystkim. Opiekun Klubu Młodzieżowego.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Wyjazd integracyjny informatyka kl. Ie

        Dnia 16 września 2016 uczniowie klasy 1e Technikum Informatycznego integrowali się na klasowej wycieczce. Panowie dzielnie rywalizowali grając w kręgle po czym chcą wyciszyć emocje im towarzyszące udali się na film Nerve. Młodzież wróciła zadowolona z klasowego wyjazdu.
        
        
        

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Weź udział w dwudniowym rajdzie rowerowym !

Czas na trochę ruchu! Po tygodniu spędzonym w szkole Fundacja Wspierania Edukacji zaprasza młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną na dwudniowy rajd rowerowy w ramach projektu „4SP vs. PS4 FOUR SPORTS PASSIONS” dofinansowanego ze środków Miasta i Gminy Nakło, który odbędzie się w dniach 16-17 września po gminie Nakło. Koszt rajdu to 10 zł. Nocleg odbędzie się pod namiotami lub/i w sali WDK w Ślesinie.

Grill, dobra zabawa oraz świetna pogoda – gwarantowane! Ilość miejsc ograniczona.

Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do koordynatora projektu Magdy Toporowskiej z klasy IV C /ZSP im. Staszica/ do 15 września 2016 roku lub mailowo fundacjastaszica@wp.pl

Komentarze są wyłączone więcej...

Zmarł były wicedyrektor śp. Henryk Januszewski

10 września 2016 roku w wieku 86 lat zmarł długoletni nauczyciel języka niemieckiego w Liceum Pedagogicznym w Nakle nad Notecią, Zespole Szkół Spożywczych w Nakle nad Notecią i Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, śp. Henryk Januszewski. Pierwszą pracę podjął w Liceum Ogólnokształcącym w Łobżenicy, a następnie w 1960 roku został przeniesiony do Nakła nad Notecią. W latach 1976 – 1988 pełnił funkcję wicedyrektora Zespołu Szkół Spożywczych i Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica. W 1989 roku przeszedł na emeryturę.

Pogrzeb odbędzie się jutro 13 września 2016 roku (wtorek) o godz. 10:30 w kościele pw. św. Mikołaja w Pawłowie,

Cześć jego pamięci!

Komentarze są wyłączone więcej...Administracja: M D