Archiwum dla: Kwiecień, 2017

Pożegnanie klas maturalnych

        28 kwietnia uczniowie pięciu klas maturalnych ze Staszica zakończyli swoją czteroletnia edukację. Uroczystość otworzył swoim przemówieniem pan dyrektor Michał Hopfinger, który po raz ostatni przedstawił klasy wraz z wychowawcami, co wywołało gromkie brawa.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Ekonomiści Staszica finalistami Olimpiady ZUS

        26 kwietnia w centrali ZUS w Warszawie odbył się finał Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” . Uczniowie z technikum ekonomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią reprezentowali województwo kujawsko-pomorskie, w składzie: Kamila Bruska, Izabela Twardowska i Daniel Górniak.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

II Szkolny Konkurs Logistyczny

        Dnia 25. kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle nad Notecią odbył się II Szkolny Konkurs Logistyczny. Konkurs rozpoczął pan dyrektor Michał Hopfinger, witając uczestników, publiczność i organizatorów. W konkursie wzięły udział wszystkie klasy technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk, wystawiając pięcioosobowe zespoły.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

100 dni szybko minęło…

Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas maturalnych odbędzie się 28 kwietnia 2017 r.
Początek o  godzinie 1000 w auli szkoły.
Wydarzenie poprzedzone będzie mszą św. w kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca o godzinie 800 .
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Społeczność Uczniowska
SERDECZNIE ZAPRASZA.

a jeszcze nie tak dawno…

Uroczystości szkolne Komentarze są wyłączone więcej...

Konkurs matematyczno – plastyczny

        „Geometria w moich oczach. Symetria w otaczającym nas świecie” – to hasło przewodnie matematyczno – plastycznego konkursu, który zorganizowała p. Dorota Januszewska.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Akcja społeczno – edukacyjna ŻONKILE

        Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskich uroczystości upamiętniających ofiary holocaustu II Wojny Światowej. Obchody trwały trzy dni, od 19 kwietnia do 21 kwietnia, w czasie których przeprowadzono różne zajęcia. 19 kwietnia historycy, pan Witold Szarszewski oraz pan Krzysztof Borus, przeprowadzili lekcje upamiętniające wybuch Powstania w Getcie Warszawskim.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Program Akademii Sieciowej Cisco w naszej szkole

        Nasza szkoła podpisała umowę z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na wsparcie w programie Akademii Sieciowej Cisco.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Piłkarze Staszica Wicemistrzami Powiatu Nakielskiego

        Dnia 21 kwietnia 2017 roku na orliku przy stadionie w Nakle odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Nakielskiego Jedenastek Piłkarskich Szkół Ponadgimnazjalnych chłopców. Do rozgrywek przystąpiły trzy zespoły. ZST Kcynia oraz dwa zespoły z Nakła: Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej i ZSP Staszic.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Warsztaty dla uczniów technikum informatycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

        Dnia 10 kwietnia 2017 r. młodzież klasy I oraz III technikum informatycznego po raz kolejny uczestniczyła w warsztatach, prowadzonych przez pracowników naukowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

(czytaj dalej…)


Kolejne spotkanie z logistyką w praktyce

        20. kwietnia naszą szkołę odwiedził dyrektor bydgoskiego magazynu wielkopowierzchniowego ID Logistic, pan Piotr Chojnacki, który opowiedział przyszłym logistykom o działalności firmy oraz jej pozycji na rynku. W ramach współpracy z ID Logistics uczniowie ze Staszica będą mogli odbywać staże i praktyki w magazynie, uczestniczyć w wyjazdach studyjnych, a także podejmować pracę tymczasową w czasie wakacji.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

IIC stawia na aktywność fizyczną

        Tuż przed wiosenną przerwą świąteczną uczniowie klasy IIC udali się na wycieczkę do Bydgoszczy. Po klasowym spływie kajakowym przyszedł czas na ćwiczenia w parku trampolin oraz grę w kręgle. Zabawa była wyśmienita.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Turniej Klas Pierwszych

        Dnia 21 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się coroczny Turniej Klas Pierwszych. Klasy rywalizowały w konkurencjach takich jak: wiązanie krawatów, plecenie warkoczy, quizy, owijanie papierem itp. W jury zasiedli członkowie Samorządu Uczniowskiego, opiekun RSU Wojciech Tyborski i Pani Agnieszka Poskrop.

(czytaj dalej…)


Administracja: M D