Archiwum dla: Październik, 2017

Wycieczka klasy Ib TOT/TOR do Bydgoszczy

        Dnia 24.10.20017 roku uczniowie klasy Ib (TOT, TOR) wraz z wychowawczynią p. Moniką Pilarską oraz p. Witoldem Szarszewskim z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle uczestniczyli w wycieczce o tematyce filmowej.

(czytaj dalej…)


Turyści w Staszicu podnoszą kwalifikacje

        W ramach współpracy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią a Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy rozpoczął się w październiku kurs dla kandydatów wychowawców kolonijnych.

(czytaj dalej…)


Oddajemy głosy na Oskara Maisona – ruszyło głosowanie!!!

Plebiscyt !!!
Kochani, ruszyło głosowanie!!!

Oddajemy głosy na Oskara Maisona, ucznia klasy II a wielokrotnego mistrza konkursów tańca w kategorii breakdance.
Pamiętajcie, że każdy głos na wagę pierwszego miejsca w plebiscycie na „Młody Talent Krajny i Pałuk” !!!

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Aktorzy ze Staszica w Łodzi

        W ubiegły piątek aktorzy ze szkolnego koła teatralnego The English Drama Club udali się do Łodzi. Wyjazd obejmował zwiedzanie Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej, zwiedzanie Muzeum Kinematografii oraz udział w warsztatach teatralnych.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Relacja z Lizbony

        To już czwarta i piąta tura uczniów ZSP im. S. Staszica, która realizuje staże w portugalskich firmach, w ramach projektu Fundacji Staszica „Dobry projekt – dobra szkoła” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej /POWER/. Tak natomiast relacjonują swój pobyt.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

III zlot drużyn i gromad nakielskiego hufca

        W dniach 20-21.10.2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica w Nakle odbył się III zlot drużyn i gromad nakielskiego hufca. Z zaproszenia Drużyny Harcerskiej im. Ireny Sendlerowej z drużynowym Witoldem Szarszewskim skorzystały: Gromada Zuchowa „Dzieci z Bocianiego Gniazda” z Występu z dh pwd. Justyną Terpiłowską, 1 Wodna Drużyna Harcerska „Morskie Wilki” im. kpt. Leonida Teligi z Występu  z dh phm. Ewą Hoppe, Gromada Zuchowa „Wesołe Urwisy” z Paterka z dh pwd. Anną Lemantowicz, 2. Drużyna Harcerska im. Szarych Szeregów z Kruszyna z dh pwd. Pawłem Jabłońskim, 18. Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego „Zawiszacy” z Nakła z dh pwd. Bernadetą Dziewałtowską i dh pwd. Adamem Dziewałtowskim.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

        W sobotę 21 października 2017r. w Sali OSP w Nakle odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Turyści na targach World Travel Show

        20 października 2017   liczna reprezentacja uczniów Technikum Obsługi Turystycznej  ze Staszica wzięła udział w Międzynarodowych  Targach Turystycznych World Travel Show w Warszawie. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą turystyczną wystawców z Polski i z zagranicy oraz sposobem prezentacji ofert przez podmioty turystyczne.

(czytaj dalej…)


Zajęcia pozalekcyjne przygotowujące do egzaminów TL potwierdzających kwalifikacje A.30, A.31, A.32

        W roku szkolnym 2017/18 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle nad Notecią odbywają się zajęcia pozalekcyjne przygotowujące do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik logistyk (A.30, A.31, A.32).

(czytaj dalej…)


The English Drama Club na warsztatach tanecznych

        Wyjazd uczniów Staszica do bydgoskiej szkoły tańca Dance Academy to kolejny punkt programu realizowanego w ramach zajęć pozalekcyjnych, którego realizacja możliwa jest dzięki finansom pozyskanym ze Starostwa Powiatowego w Nakle n. Notecią.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

“Spotkanie z Azją” – niezapomniana lekcja geografii z Staszicu

        19 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica odbyło się wyjątkowe,  niezapomniane  spotkanie, którego tematem była relacja z podróży po Azji.

(czytaj dalej…)


Słów kilka o Oskarze

        Oskar Maison jest uczniem klasy IIa technikum logistycznego i to jest informacja znana wielu. Jednak tylko nieliczni wiedzą, że Oskar tańczy breakdance i to odkąd ukończył 7 lat. I świetnie sobie radzi na parkiecie!

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Administracja: M D