Archiwum dla: Listopad, 2017

Uwaga uczniowie i absolwenci!

Proszę wszystkich  absolwentów i uczniów, którzy złożyli deklarację  przystąpienia do egzaminów w sesji zimowej  w następujących kwalifikacjach: A.22,  A.35,   A.36,   A.32,   E.14,   T.14.
o odbiór indywidualnego harmonogramu zdającego.

Kierownik praktycznej nauki zawodu
Grażyna Kinderman

Komentarze są wyłączone więcej...

Dzień Turystyki w Staszicu

        ”Idealny podróżnik to ten, kto potrafi wejść w kontakt z przyrodą, ludźmi, ich historią — a także sztuką, i dopiero poznanie tych trzech elementów przenikających się wzajemnie jest początkiem wiedzy o badanym kraju
(czytaj dalej…)


Komunikat Szkolnego Koła Wolontariatu

        Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych uczniów na spotkanie organizacyjne Szkolnego Koła Wolontariatu w poniedziałek (20.11.2017) na 5 lekcji w szkolnej auli.

pedagog:Aleksandra Stachnik

Komentarze są wyłączone więcej...

Licealiada Piłki Ręcznej w Staszicu

        Dnia 15 listopada 2017 roku na hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w piłce ręcznej chłopców. Przed pierwszymi meczami przywitano  wszystkie drużyny i dokonano oficjalnego otwarcia zawodów.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Sukces tenisistów stołowych

        W dniu 16 XI 2017r. w ZSP w Szubinie odbył się okolicznościowy turniej tenisa stołowego “Tenis stołowy sportem na całe życie”.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Turniej Kwalifacyjny w Piłkę Ręczną Chłopców

        13. 11. 2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica odbył się Turniej Kwalifacyjny w Piłkę Ręczną Chłopców do udziału w Mistrzostwach Powiatu. W turnieju udział wzięły cztery zespoły: ZSP im. S. Staszica w Nakle , ILO w Nakle, ZSŻŚ w Nakle, ZSP w Samostrzelu.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Konkurs Informatyczny “Bóbr”

        13 listopada uczniowie klas informatycznych uczestniczyli w kolejnej edycji Konkursu Informatycznego Bóbr. Jest to konkurs dla ludzi kreatywnych i potrafiących rozwiązywać skomplikowane zadania informatyczne, wymagające logicznego myślenia. Staszic jest szkołą, w której można zdobyć pierwsze doświadczenia w programowaniu, dlatego coroczny udział w tym konkursie jest dla naszych uczniów ciekawym doświadczeniem.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Pamiętając o twórcach niepodległej Rzeczypospolitej – turniej wiedzy historycznej

        Uczniowie klas I w dniu 13 listopada 2017 roku potykali się w turnieju wiedzy historycznej. Tematyka konkursu dotyczyła odbudowy niepodległej Rzeczypospolitej, walki o jej granice i kształtowania się ustroju państwa.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Nowo wybrany Samorząd Uczniowski złożył ślubowanie

        10 listopada 2017 roku w auli naszej szkoły nowo wybrany Samorząd Uczniowski zaprezentował się i złożył ślubowanie przed obecnymi: panem dyrektorem Michałem Hopfingerem, panią Wicedyrektor Wiolettą Traczyk oraz przedstawicielami samorządów klasowych. Tego dnia również złożono podziękowania ustępującej Radzie Samorządu Uczniowskiego, reprezentowanej tego dnia przez Małgorzatę Jaruzal, Agatę Pyszkę, oraz Klaudię Chmurę.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów TOT przygotowujące do egzaminów

        W roku szkolnym 2017/18 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle nad Notecią odbywają się zajęcia pozalekcyjne przygotowujące do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik obsługi turystycznej.

(czytaj dalej…)


Zaproszenie do Staszica na Dzień Turystyki

        Serdecznie zapraszamy uczniów klas III gimnazjum wraz z opiekunami na Dzień Turystyki, który odbędzie się 17 listopada o godz. 9:00 do 13:30 w auli Zespołu Szkół Ponadgimnajzalnych im. S. Staszica.

(czytaj dalej…)


5 medali dla Staszica na zawodach pływackich

        Dnia 10 listopada na nakielskiej pływalni Naquarius odbyły się Mistrzostwa Powiatu nakielskiego w pływaniu u szkół podstawowych,  gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Nasi uczniowie zdobyli łącznie 5 medali.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Administracja: M D