Archiwum dla: Grudzień, 2018

„Zaśpiewajmy i zagrajmy Dzieciątku kolędę…”

        „Zaśpiewajmy i zagrajmy Dzieciątku kolędę…” – pod tym hasłem w czwartek 20 grudnia w naszej szkole odbył się wzruszający, pełen zadumy koncert kolęd i pastorałek przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod okiem p. Justyny Jamnik – Bojewskiej oraz p. Karola Lizaka.

(czytaj dalej…)


Życzenia świąteczne

Komentarze są wyłączone więcej...


Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla ucznia Staszica

14.12.2018 roku uczeń naszej szkoły Mateusz Kulesza, uczeń klasy IV a odebrał Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Na uroczystość w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy został zaproszony wraz z dyrektorem szkoły, panem Dariuszem Janem Betscherem.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Podsumowanie Projektu „Równolatkowie Niepodległej Polski”

     W dniu  19.12.2018 r. odbyło się w naszej szkole podsumowanie projektu realizowanego przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią pt. „Równolatkowie niepodległej Polski”. W realizacji projektu brali udział uczniowie klas 1-4. Był on prowadzony od kwietnia do grudnia 2018 r.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Udział w Nakielskiej Lidze Pływania

     W ostatnim kwartale 2018 odbywała się Nakielska Liga Pływania. Konkurencje odbywały się w stylu motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym. Naszą szkołę reprezentował Mariusz Sowa, któremu udało się wziąć udział w dwóch z trzech zaplanowanych kolejek, które odbywały się raz w miesiącu.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Badminton w nakielskiej „Żegludze”

     Dnia 11 grudnia 2018 roku na hali widowiskowo-sportowej w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w badmintonie. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 18 zawodników, w tym 10 dziewcząt i 8 chłopców z ZSP Staszic, ZSP Lubaszcz, I LO oraz gospodarz zawodów ZSŻŚ.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Światełko Betlejemskie

     17 grudnia tego roku już po raz kolejny Drużyna Harcerska działająca w naszej szkole, brała udział w uroczystościach związanych z uroczystym przekazaniem Światełka Betlejemskiego. W tym roku harcerze odbierali je w Golubiu-Dobrzyniu na zamku Anny Wazówny.

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Wyjazd studyjny na lotnisko w Bydgoszczy

     Dnia 18. grudnia 2018 roku uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk odbyli jednodniową praktykę w ramach wyjazdu studyjnego do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy. Wyjazd był był elementem realizacji projektu “EduAkcja w Technikach

(czytaj dalej…)


Wyniki eliminacji powiatowych IX edycji Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie

        Dnia 6 grudnia 2018 r. w NOK odbyły się eliminacje do II etapu IX edycji Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region”. W eliminacja brało udział  24 uczniów naszej szkoły. Do II etapu awans wywalczyło pięcioro z nich. Są to: Aleksandra Poznańska, Natalia Nowicka, Radosław Jasiorowski, Miłosz Płaczek, Aleksander Smolarek. Kolejny etap odbędzie się w Toruniu 11 stycznia 2019 r.

        Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach o awans do finału.

autor: Krzysztof Borus

Komentarze są wyłączone więcej...

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową rozstrzygnięty !!!

        Na początku grudnia Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Wasza pomysłowość, co nas bardzo cieszy, nie zna granic – wiele prac, złożonych na konkurs to prawdziwe perełki. Mieliśmy wyjątkowo trudny wybór, bo chcielibyśmy nagrodzić Was wszystkich.

(czytaj dalej…)


“Hej kolęda! Poczuj Święta!”

Serdecznie zapraszamy na KONCERT KOLĘD 20 grudnia (czwartek), wg następującego harmonogramu:

3 lekcja   –   1a, 1b, 1c, 4 e
4 lekcja   –   1d, 1e, 2c
5 lekcja   –   2a, 2b, 3b, 4c
6 lekcja   –   2e, 3a, 2d, 4d, 4b
7 lekcja   –   3c, 3d, 3e, 4a

        

Klasy maturalne – decyzja uczestnictwa należy do nauczyciela prowadzącego.
W programie znajdą się utwory wykonywane przez uczniów naszej szkoły.

Rada Samorządu Uczniowskiego


Administracja: M D