Archiwum dla: Wrzesień, 2020

„Sportowy sukces nauczyciela ze Staszica”

Jak się okazuje, pani Alicja Kaniewska nie tylko udanie rozpoczęła pracę w naszej szkole jako nauczyciel języka angielskiego, ale odnosi również sukcesy na niwie sportowej. Pani Alicja jest członkinią stowarzyszenia Aktywna Kcynia, w ramach którego uprawia Nordic Walking, jak również jest instruktorem i trenerem tego sportu. (czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Komunikat dla maturzystów

Świadectwa dojrzałości oraz zaświadczenia o uzyskanych wynikach będzie można odbierać od jutra, tj. od 30. września 2020 r., w godzinach 9.00-15.00 w sekretariacie szkoły.

Komentarze są wyłączone więcej...

Staszic na kajakach

W niedzielę, 20.09.2020 roku młodzież Zespołu Szkól im. S. Staszica w Nakle uczestniczyła w spływie kajakowym rzeką Pilawą, w województwie zachodniopomorskim, na odcinku Liszkowo- Borne Sulinowo – Nadarzyce. (czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Komunikat OKE – opłata za egzamin

Osoby, które przystępują do egzaminu  w sesji styczeń – luty 2021, potwierdzającego   kwalifikacje w zawodzie   lub jego części po raz trzeci i kolejny, zobowiązane są do uiszczenia opłaty egzaminacyjnej zgodnie z poniższym załącznikiem.

Komentarze są wyłączone więcej...

Kiermasz podręczników

W minionym tygodniu  odbył się w naszej szkole kiermasz podręczników używanych. Samorząd szkolny zadbał o to, by uczniowie młodszych klas mogli kupić książki od starszych kolegów. Kiermasz szkolny to już tradycja w naszej szkole. Jest to doskonała okazja, aby młodzież zaopatrzyła się w podręczniki, tańsze nawet o połowę ceny od tej, proponowanej w księgarniach.

(czytaj dalej…)


Spotkanie ekonomistów Staszica w ramach programu „Kultura Bezpieczeństwa”

W dniu 16 września 2020 roku w ramach kampanii edukacyjnej „Kultura bezpieczeństwa” w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, przedstawicielka Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy pracownica Sekcji Prewencji i Promocji Marta Wiśniewska przeprowadziła szkolenie dla młodzieży. (czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

Wolontariuszki w akcji

Dnia 12. września wolontariuszki z naszej szkoły pomogły w przygotowaniach i przeprowadzeniu festynu ekologicznego w Paterku, którego głównym wydarzeniem był Pchli Targ. Julia Opara (klasa 2bG), Julia Turzyńska (klasa 2bG), Wiktoria Stepka (klasa 2dP) i Zuzanna Gajewska (klasa 2cG) przygotowały i przeprowadziły konkursy dla dzieci  o tematyce ekologicznej, pomagały organizatorom w prowadzeniu imprezy a uczestników festynu zachęcały do zachowań  proekologicznych. To wydarzenie jest wstępem do dalszych działań  Szkolnego Koła Wolontariatu w ramach projektu na zajęcia pozalekcyjne Bądź dalEKOwzroczny. Kolejne działania już niedługo.

Autor Monika Daniel

Komentarze są wyłączone więcej...


KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW

W dniach 9, 10, 11 września (środa, czwartek, piątek) na długiej przerwie odbędzie się kiermasz podręczników szkolnych.

Poniżej przedstawiamy harmonogram:

 9.09 (środa) podręczniki dla klas pierwszych

 10.09 (czwartek) podręczniki dla klas drugich

 11.09 (piątek) podręczniki dla klas trzecich

Uczniowie, którzy chcieliby sprzedać podręczniki, proszeni są o dostarczenie ich rano do Samorządu Uczniowskiego w holu szkoły. W każdym podręczniku należy umieścić kartkę z imieniem i nazwiskiem właściciela oraz cenę.

Zapraszamy
Samorząd Uczniowski


BIEG DLA EUROPY 2020

Zapraszamy młodzież szkolną, nauczycieli i pracowników do wzięcia udziału w wydarzeniu Bieg dla Europy 2020. Zgłoszenia kierujemy do p. Witolda Szarszewskiego lub p. Michała Stachowskiego u których są również dostępne zgody na udział dla osób poniżej 18 roku życia. Zachęcamy do spędzania wolnego czasu w sposób aktywny. Więcej informacji znajduje się na załączonych zdjęciach.

materiał: Michał Stachowski

Komentarze są wyłączone więcej...

Instrukcja logowania się do e-dziennika

Adres strony internetowej e-dziennika to:

https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatnakielski

Obejrzyj film i dowiedz się, jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika:

https://www.youtube.com/watch?v=1l8XhJapnKg

Aby się zalogować możesz również skorzystać z poniższej instrukcji:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:

https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatnakielski

Wyświetli się powitalna strona systemu
2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy lub wpisałeś przy rekrutacji
3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość
4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło
5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło
6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

Informacje na temat programu znajdziesz na zakładce Pomoc

Komentarze są wyłączone więcej...

Administracja: M D