Archiwum dla: Marzec, 2021

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi, Rodzice, Uczniowie i Sympatycy Staszica!

Komentarze są wyłączone więcej...

Utalentowani ekonomiści Staszica ponownie najlepsi w województwie

Już po raz kolejny ekonomiści Staszica znaleźli się w finale krajowym Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” wygrywając zawody wojewódzkie.
Komentarze są wyłączone więcej...

Teleturniej „Sukces na Bank” dla ekonomistów ze Staszica

We wtorek, 9 marca 2021 r w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbyły się eliminacje do ogólnopolskiego teleturnieju „Sukces na bank”.  W III edycji turnieju Sukces na Bank zarejestrowało się aż 265 drużyn z całej Polski. Uczniowie wypełniali test w ramach Etapu Eliminacyjnego. Drużyna ekonomistów ze Staszica znalazła się w gronie 32 najlepszych szkół, które wywalczyły sobie awans do Etapu Międzyszkolnego. W skład reprezentacji naszej szkoły wchodzą technicy ekonomiści: Sandra Marciniak  (IIIc), Marta Kucharczyk (IIIc), Wiktoria Serwus (II cp), Krystian Radowski (IIcg) i Cyprian Młynarczyk (II cg) . Serdecznie gratulujemy!

(czytaj dalej…)

Komentarze są wyłączone więcej...

APLIKACJA STOP COVID

Aplikacja jest w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna, a także może stanowić skuteczne narzędzie w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS – CoV- 2. Monitoruje ona otoczenie w poszukiwaniu innych urządzeń, na których jest zainstalowana. „Zapamiętuje” każde spotkanie, które trwało więcej niż 15 minut i odbyło się w odległości poniżej 2 metrów. Jeśli np. dany użytkownik ma dodatni wynik testu – pozostali, z którymi miał kontakt w ciągu ostatnich 14 dni, otrzymają powiadomienie. Dzięki temu będą mogli ochronić siebie i innych. Aplikacja jest systematycznie udoskonalana. Za jej pomocą można np. po otrzymaniu informacji o kontakcie z osobą zakażoną zapisać się na test. Dostępna jest w kilku językach i działa na terenie Unii Europejskiej. Materiały dotyczące aplikacji STOP COVID znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/protegosafe

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nakle nad Notecią
Ilona Świstowska

Komentarze są wyłączone więcej...

Administracja: M D