W czwartkowy poranek 18 listopada pływacy naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Województwa kujawsko-pomorskiego w pływaniu, które odbyły się na bydgoskiej krytej pływalni. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Cyprian Młynarczyk, Jakub Tomyślak, Andrzej Lemantowicz oraz Wojciech Główczewski.

Każdy z nich miał prawo jednego startu na odcinku 50 metrowym. Pechowe ale wysokie czwarte miejsce uzyskał Cyprian Młynarczyk w stylu grzbietowym z czasem 33,55. Warto nadmienić, że starty całej reprezentacji „Staszica” w Licealiadzie można zaliczyć do udanych.
Pozostali uzyskali następujące wyniki:
11 msc. Jakub Tomyślak, styl klasyczny, czas 39,20
17 msc. Wojciech Główczewski, styl dowolny, czas 34,48
19 msc. Andrzej Lemantowicz, styl dowolny, czas 36,84

Gratulujemy wyników i udziału w zawodach wojewódzkich. Trzymamy kciuki podczas startów w Nakielskiej Lidze Pływania. Opiekunem na zawodach był Michał Stachowski

autor: Michał Stachowski